3. adventní sobota

Tvořivá dílna, divadlo, přednáška i jízda parním vlakem za výstavou

Vážení návštěvníci,
dovolte, abychom Vám představili program 3. adventní soboty.

V 8:30 hod. začneme vánoční dílnou v Katolickém domě. Je určena převážně dětem, aby mohly udělat radost svým blízkým. Smyslem dílny není ušetřit za dárky, ale vložit do dárků co nejvíce srdce a lásky! Jako vstupné děti vyrobí a odevzdají jeden dárek navíc - pro osamělé seniory nebo děti.
Dílna je organizována ve spolupráci s farností sv. Martina Blansko

Ve 14:00 hod. jsem pro Vás připravili divadelní představení s názvem Vánoční hvězda.
V multimediálním sále Muzea Blanenska jej zahrají Eva Hrušková a Zdeněk Rohlíček.
Vstupné 40 Kč zakoupíte na pokladně muzea v den konání akce.

V 17:00 hod. se můžete těšit na přednášku Milana Sýkory První lokomotivy na Blanensku.
Vstupné dobrovolné

Nezapomeňte, že 14. 12. pořádáme společně s Poličskou lokálkou jízdu parním vlakem v souvislosti s výstavou Vlaky-vláčky-koleje: Historie železnice na Blanensku od modelů po skutečnost. Bližší info naleznete v události na webu i na našich facebookových stránkách Muzeum Blanenska, p. o.

Jízdní řád parního vlaku k rozkliknutí zde:

/files/ckeditor//J%C3%ADzdn%C3%AD_%C5%99%C3%A1d.jpg

Program celého adventu najdete tady: /files/ckeditor//Advent_2019.png