Dějiny udatného českého národa

Zábavná výstava o české historii. Vernisáž 7. 3. 2019 v 17 hod.

Výstava vychází z knihy Lucie Seifertové, kde autorka komiksově ztvárnila české dějiny. Obří leporelo návštěvníka zábavnou formou provede naší historiií od dob lovců mamutů až po současnost.

Za knihu Dějiny udatného českého národa získala její autorka, výtvarnice a spisovatelka, Lucie Seifertová v roce 2003 ocenění Magnesia Litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší populárně naučnou knihu pro mládež a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický počin roku 2003.

Vernisáž výstavy proběhne 7. 3. 2019 v 17:00 v multimediální síni muzea. Výstava potrvá do 2.6.2019

V rámci akce výstavy a vernisáže Dějiny udatného českého národa pořádané Muzeem Blanenska, příspěvkovou organizací, budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Blanenska, příspěvková organizace, nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Vstup na vernisáž je zdarma.
Vstupné v další dny je 40/20 Kč.