Hudba na blanenském zámku 2018

Další ročník cyklu koncertů na blanenském zámku.

Jako každý rok i tento podzim zámek otevře dveře milovníkům hudby a nabídne příjemné hudební zážitky. Čeká nás série koncerů, která představí různé žánry i skladby.

Hudba na blanenském zámku bude zahájena dne 13.9.2018 v 18:00 Blanenským výročním koncertem.
Představí se na něm Komorní orchestr města Blanska (Zdeněk Nádeníček - dirigent, hoboj, Miloš Pernica - kytara a karolína Pytelová - flétna).

Druhý koncert s názvem Hudba osudu se uskuteční 4.10.2018 v 18:00. Zahrají: Štěpán Graffe - 1. housle, Lukáš Bednařík - 2. housle, Lukáš Cybulski - viola a Michal Hreňo - violonello.

Dne 9.11.2018 potom proběhne poslední koncert cyklu Recitál české hudby, kde zahraje Jan Škrdlík - violoncello a Renata Ardaševová - klavír.

Koncerty se uskuteční v hudebním salónku muzea.

Vstupenky:
Cena 120/60 Kč. Předprodej bude probíhat na pokladně muzea, vstupenky budou k dispozici také v den konání koncertu na místě.

V rámci akce Hudba na blanenském zámku 2018 pořádané Muzeem Blanenska, příspěvkovou organizací, budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Blanenska, příspěvková organizace, nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.