Hudba osudu

Druhý koncert z cyklu Hudba na blanenském zámku.

4.10.2018 v 18:00 proběhne koncert Hudba osudu. Díla hudebních skladatelů, jako jsou Franc Schubert a Leoš Janáček zahraje Graffovo kvarteto, které se skládá z hudebníků: Štěpán Graffe (1. housle), Lukáš Bednařík (2. housle), Lukáš Cybulski (viola) a Michal Hreňo (violoncello).

Graffovo kvarteto bylo založeno v roce 1997a patří mezi přední soubory střední generace a navazuje na bohatou interpretační tradici české kvartetní školy. Soubor je oceněn celou řadou laureátských titulů na mezinárodních soutěžích i dalších ocenění. Toto hudební těleso působí v Brně, kde pravidelně koncertuje jako rezidenční soubor hudebního cyklu VOX IMAGINIS.

Koncert se uskuteční v Hudebním salónku muzea.

Vstupenky:
Cena 120/60 Kč. Předprodej bude probíhat na pokladně muzea, vstupenky budou k dispozici také v den konání koncertu na místě.

V rámci akce Hudba na blanenském zámku 2018 pořádané Muzeem Blanenska, příspěvkovou organizací, budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Blanenska, příspěvková organizace, nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.