Komentované prohlídky expozice s výletem na starou huť

Prohlídky expozice Cesta do pravěku Blanenska a Staré huti v Josefově v Moravském krasu.

Novou expozicí Cesta do pravěku Blanenska Vás provede muzejní archeolog. V expozici se vypravíte z raného středověku až do pravěku a seznámíte se s historií regionu Blanenska a s archeologickými nálezy z této doby. Komentované prohlídky proběhnou v 10:00, 13:00 a v 15:30. Pro návštěvníky muzea je zajištěna doprava Krasobusem.

Více nformaci o programu na Staré huti najdete ZDE

Autobus k huti od budovy ZUŠ pojede v 11:30 a ve 14:30.
Od huti do muzea ve 12:00 a 15:00.
Doprava do Adamova je zajištěna historickým autobusem Technického muzea.

V rámci akce Komentované prohlídky expozice Cesta do pravěku Blanenska pořádané Muzeem Blanenska, příspěvkovou organizací, budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Blanenska, příspěvková organizace, nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Vstupné do expozic je 80/40 Kč.