Muzejní noc

Letos strašidelná.

Vzhůru do strašitelného hradu!... A zámek by nestačil?

V rámci festivalu muzejních nocí si Muzeum Blanenska letos připravilo Strašidelnou muzejní noc. Přijďte si 18. 5. 2019 projít zámek, pobavit se a možná se i trochu bát. V 17:00 se můžete na nádvoří zámku podívat na představení Strašení v podání blanenské ZUŠ, potom váš čeká krátké představení kočovného divadla Ježibaba a od 18:00 do 22:00 budou probíhat prohlídy zámku, na kterých budete moci potkat nějakou tu čarodějnici, párek upírů či místního ducha. O váš život se bude pokoušet vodník i kat, ale nebojte se, dětem, které poslouchají rodiče se nic nestane ... s rodiči to bude horší.

Vstup je zdarma.

V rámci akce Strašidelná muzejní noc pořádané Muzeem Blanenska, příspěvkovou organizací, budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Blanenska, příspěvková organizace, nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.