Nabídka práce

Muzeum hledá do svého týmu pracovníka na pozici průvodkyně /průvodce/PR pracovník.

Hledáme do svého týmu šikovného člověka na pozici průvodce a propagačního pracovníka do Muzea Blanenska, které sídlí na blanenském zámku.

Hledáme spolehlivého a vstřícného člověka, který rád komunikuje s lidmi, mluví německy, francouzsky nebo rusky a zvládne i administrativní práci. Uvítáme také zkušenosti v oblasti public relations a oblibu historie. Hledáme aktivního člověka, který je časově flexibilní, chce se učit novým věcem, podílet se na fungování muzea a na kulturním dění v Blansku.

Nabízíme pestrou a zajímavou práci na pracovní smlouvu s lidmi v příjemném prostředí blanenského zámku. Na zámku najdete prostor pro osobní rozvoj a realizaci, možnost pružné pracovní doby. Předpokládaný nástup od
1. června 2018.

Svoje životopisy a stručný motivační dopis posílejte nejpozději do 13. dubna 2018 na reditelka@muzeum-blanenska.cz.