Nabídka práce

Muzeum Blanenska hledá do svého týmu odborného pracovníka na pozici konzervátora.

Hledáme do svého týmu šikovného, aktivního a pečlivého pracovníka na pozici konzervátor - dokumentátor sbírek. Nabízíme pestrou a zajímavou práci s lidmi v příjemném prostředí blanenského zámku a aktivní podíl na nově se rozvíjející vědecko-výzkumné činnosti muzea. Na zámku najdete prostor pro osobní rozvoj a realizaci, možnost flexibilní pracovní doby.

Na pozici konzervátor - dokumentátor sbírek hledáme vysokoškolsky vzdělaného člověka, případně s vyšším odborným vzděláním v oboru konzervování nebo restaurování. Potřebujeme samostatně pracujícího člověka s přehledem v oblasti konzervování a restaurování keramiky a kovů (železo, bronz, litina), případně i skla a papíru, se znalostí právních předpisů z oblasti památkové péče a technických norem přijatých v oblasti kulturního dědictví. Uvítáme také praktické zkušenosti v oboru konzervování. Konzervátor a dokumentátor sbírek bude provádět konzervátorské zásahy a dokumentaci předmětů ze sbírky muzea, nových přírůstků i stávajících. Uvítáme i publikační a prezentační činnost a podíl na vzdělávací činnosti muzea. Předpokládaný nástup: dle dohody.

Svoje životopisy a stručný motivační dopis posílejte nejpozději do 19. ledna 2017 na reditelka@muzeum-blanenska.cz.