Noc na zámku

Tradiční přespání na zámku pro děti.

Tentokráte s T. G. Masarykem

I letos muzeum nabízí dětem možnost přespání na zámku během letních prázdnin ve dvou termínech. Během zábavného programu se účastníci dozví něco o významném politikovi T. G. Masarykovi. Zjistíme, že Masaryk není jen nudná postava z historie, ale že i on během svého života zažíval vzrušující momenty a dobrodružné chvíle.

KDY:  27. -28. 7. 2018 nebo  24. -25. 8. 2018

CO SE BUDE DÍT:

Začátek v 17:00 – zahájení na nádvoří zámku
• Přivítání a ubytování dětí v zámku
• Podvečerní program v zámku a zámeckém parku
•  Večeře
• Večerní program
• Stezka odvahy
• Čtení před spaním
Druhý den ráno od 7:00 snídaně
Mezi  8:00 - 9:00 odjezd domů

CO S SEBOU:
spacák a karimatku (polštář), oblečení na spaní, papuče, hygienické potřeby – kartáček, pastu, kelímek, ručník, hřeben, plyšového kamaráda na spaní, sportovní obuv, vhodné oblečení (tepláky, tričko, mikinu)

ZAJISTÍME:
zábavný originální program, ne moc strašidelnou atmosféru, něco na památku, svačinu, večeři a snídani, pití, co hrdlo ráčí

Přihlášky budou od 5. 6. 2018 k dispozici  ZDE

V rámci akce Noc na zámku 2018 pořádané Muzeem Blanenska, příspěvkovou organizací, budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Blanenska, příspěvková organizace, nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.