Noc na zámku s vynálezcem

Vynálezy, přístroje, měření, moravský Edison, robot… Co mají tato slova společného, zjistíte na letošní Noci na zámku s vynálezcem. Budeme zkoumat, měřit, montovat, poznávat historii a samozřejmě také tvořit a trochu se bát. Příjemně unaveni poté vyslechneme pohádku a uložíme se ke spánku v hudebním salónku.

Program noci je vhodný kluky i holky, doporučený věk 8–10 let, kapacita 20 dětí/termín.

KDY:  26. – 27. 7. 2019 nebo  23. – 24. 8. 2019

CO SE BUDE DÍT:

Začátek v 17:00 – zahájení na nádvoří zámku
• Přivítání a ubytování dětí v zámku
• Podvečerní program v zámku
• Večeře
• Večerní program
• Stezka odvahy
• Čtení před spaním
Druhý den ráno od 7:00 snídaně
Mezi  8:00–9:00 odjezd domů

CO S SEBOU:
spacák a karimatku (polštář), oblečení na spaní, papuče, hygienické potřeby – kartáček, pastu, kelímek, ručník, hřeben, plyšového kamaráda na spaní, sportovní obuv, vhodné oblečení (tepláky, tričko, mikinu)

ZAJISTÍME:
zábavný originální program, ne moc strašidelnou atmosféru, něco na památku, svačinu, večeři a snídani, pití, co hrdlo ráčí

Přihlášky ke stažení  ZDE

V rámci akce Noc na zámku 2019 pořádané Muzeem Blanenska, příspěvkovou organizací, budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Blanenska, příspěvková organizace, nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.