Práce v muzeu

Hledáme do svého týmu šikovného člověka na pozici účetní do ekonomického úseku Muzea Blanenska, které sídlí na blanenském zámku.

Hledáme spolehlivého člověka, který se orientuje v problematice účetnictví příspěvkových organizací, je samostatný a pečlivý. Hledáme aktivního člověka, který je flexibilní, chce se učit novým věcem a pomůže nám vytvořit zázemí pro rozšiřující se fungování muzea a podílet se tak na kulturním dění v Blansku.

Nabízíme pestrou a zajímavou práci s lidmi v příjemném prostředí blanenského zámku, prozatím práci na dohodu o provedení práce nebo pracovní činnosi s možností postupné změny na pracovní smlouvu. Na zámku najdete prostor pro osobní rozvoj a realizaci, možnost flexibilní pracovní doby.

Svoje životopisy a stručný motivační dopis posílejte nejpozději do 20. června 2017 na reditelka@muzeum-blanenska.cz.