Romeo a Julie

Shakespearovská klasika v podání Spolku Kašpar - Divadla v Celetné v open air verzi na nádvoří blanenského zámku. Nejslavnější milostný příběh v jedinečné úpravě pro osm postav. Rozpálené ulice krásné Verony, dva znepřátelené rody a mladá láska…

Text patřící k vrcholným tragédiím mýty opředeného autora adaptovaný na míru osmi postavám, aniž by se cokoliv ubralo na sdělnosti příběhu a síle prožitku.

Hrají: Matouš Ruml, Tereza Rumlová, Jan Potměšil, Petr Lněnička, Ilona Svobodová, Petr Halíček, Štěpán Coufal, Aleš Petráš, Krless. Režie: Jakub Špalek

Vstupenky v předprodeji od 1. března na pokladně muzea za 250 Kč. Na místě za 300 Kč. Rezervovat můžete už nyní na info@muzeum-blanenska.cz.

VYPRODÁNO