Rozmarný večer

Divadelní představení pod širým nebem. Na nádvoří blanenského zámku zahraje spolek Kašpar z pražského Divadla v Celetné.

Večer plný písní a scének ze slavné letní komedie českého klasika. Divadelní spolek Kašpar hraje v Divadle v Celetné již devět let Vančurovo Rozmarné léto a po úspěchu této inscenace dopsal i jeho svérázné doplnění pod názvem Rozmarný bonus. Dnes toto legendární představení dostává konečně svoji zájezdovou podobu. Zazní všechny „rozmarné“ písně (hudba Petr Malásek, texty Kašpar) a dějem Vás provedeme tak mistrně, že se dobře pobavíte a děj Léta pochopíte. Slibujeme svéráznou vančurovskou atmosféru, skvělou hudbu a příjemný večer.

Tak tedy: Vejděte na říční plovárnu Antonína Důry, zhlédněte představení potulného kouzelníka Arnoštka, poznejte hospodu U čtrnácti pomocníků – navštivte městečko Krokovy Vary! Stanete se svědky událostí, které nikdo nečekal, ale každý po nich toužil!
Léto je už tady, komedianti se blíží a co s načatým večerem? „Lampy, kouzelný klobouk a strmý provaz – jak je to krásné býti kadeřavým!“

V rámci akce Rozmarný večer pořádané Muzeem Blanenska, příspěvkovou organizací, budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Blanenska, příspěvková organizace, nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Hrají a zpívají: Jan Potměšil, Jitka Nerudová, Tomáš Stolařík, Irena Kristeková, Jan Zadražil, Míla Tichý, Eliška Boušková, Jakub Špalek, Zdeněk Dočekal.

Kdy: 25.5.2018 v 20.30
Vstupné 290 Kč.