Šíleněně smutná princezna

Muzikálové představení tradiční české filmové pohádky na nádvoří blanenského zámku. 24.5.2018 v 20 hod.

V pátek 24. května ve 20:00 se bude na nádvoří blanenského zámku konat divadelní představení Šíleně smutná princezna. Pohádkový příběh nabídne malým i velkým divákům spoustu známých melodií jako jsou Znám jednu starou zahradu, Dejte mi malíři nebo Slza z tváře padá. Představení se uskuteční v produkci Městského divadla Brno s využitím krásných prostor zámeckého nádvoří na zámku v Blansku.

Vstupenky:
základní 250 Kč (dospělí)
snížené 150 Kč (děti, senioři, studenti a ZTP)
dítě bez nároku na místo 50 Kč (k zakoupené základní, nebo snížené vstupence)

Vstupenky budou v předprodeji od 1. 2. 2019 na pokladně muzea, nebo v den konání představení na místě.

V rámci akce divadelní představení Šíleně smutná princezna pořádané Muzeem Blanenska, příspěvkovou organizací, budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Blanenska, příspěvková organizace, nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.