Stopa: Vyřeš zločin

Výstava věnovaná vědeckým metodám v kriminalistice. Vernisáž 28.6.2018 v 17:00.

Staň se detektivem a vyřeš zločin!

Unikátní interaktivní výstava věnovaná vědeckým metodám v kriminalistice.
Na návštěvníky čeká fiktivní kriminální případ, který budou moci sami vyřešit  a odhalit pachatele. Během řešení se neotřelou a zábavnou formou seznámí s moderními metodami vyšetřování. Chybět nebudou ani překvapivé informace z oblasti dějin kriminalistiky.
Výstava bude k vidění ve sklepních prostorách blanenského zámku od 28. 6. 2018 do 16. 9. 2018.
Vernisáž proběhne 28.6.2018  v 17:00 v Multimediální síni muzea. V rámci vernisáže proběhne ukázka práce kriminalistického technika.
Výstavu nedoporučujeme dětem do 12 let.

Vstupné 40/20 Kč.

V rámci akce výstavy a vernisáž Stopa: Vzřeš zločin pořádané Muzeem Blanenska, příspěvkovou organizací, budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Blanenska, příspěvková organizace, nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.