Adventní divadla pro děti

Zveme vás do muzea na divadelní představení pro děti – v multimediální síni každou adventní sobotu od 14:00.Vstupné na divadla bude jako dárek k Vánocům od muzea a města Blanska zdarma.

27. 11. 2021 - Čekání na anděla – Divadlo V batohu

Čekání na anděla je příběh o poutníkovi Františkovi, který hledá štěstí, ale najde opuštěného pejska – fenku Ellu a anděla.

4. 12. 2021 - O cukrářce Barborce a zatoulaném čertíkovi – Divadlo Úsměv

Cukrářka Barborka má jako každý rok hodně práce s pečením cukroví. Dokonce i pro pana Mikuláše a čertíka připraví krabičku se sladkostmi. Čertík sní Barborce všechny vanilkové rohlíčky až ho rozbolí bříško a zapomene jít domů do pekla.

11. 12. 2021 - Šupinka pro štěstí – Divadlo Studna

Představte si, že jste kapr – už to vidíte?

A představte si, že je prosinec a výlovy jsou v plném proudu – už se potíte?

Ale nebojte, stačí mít dobré přátele a otevřené srdce a štěstí vás neopustí.

18. 12. 2021 - Nad Betlémem svítí hvězda – Divadlo Emillion

Klasický vánoční příběh o putování Josefa a Marie do Betléma a o narození Ježíška. Nechybí zde ani Tři králové, anděl, pasáčci či zlý král Herodes. Představení pohladí po duši a připomene všem, proč vlastně slavíme Vánoce. Příběh je zpracován tak, aby mu porozuměly i malé děti.

Konání akcí a jejich průběh bude upravován s ohledem na aktuální vývoj epidemiologické situace.