Komentované prohlídky expozice archeologie

I letos obohatíme tradiční dny otevřených dveří v jeskyni Býčí skála. Hned první sobotu otevřených jeskyní si pro vás archeolog muzea Marek Novák připravil komentované prohlídky expozice Cesta do pravěku Blanenska. Zde jsou stále k vidění originály býčiskalských nálezů zapůjčených z Vídně, které objevil Jindřich Wankel, otec moravské archeologie.

Rezervujte si své místo na komentované prohlídce v 10:00 nebo ve 13:00. Díky spolupráci s ČAD Blansko pro vás bude zdarma vypraven autobus z Blanska do jeskyně a zpět, kde pro vás bude rezervovaná prohlídka jeskyně v 11:30 nebo ve 14:30. Cena komentované prohlídky v muzeu je 80 Kč základní vstupné a 40 Kč snížené. Cena prohlídky jeskyně i další termíny prohlídek jeskyně je k nalezení zde.
Jízdní řád
Pozor změna! Nástupní místo na BUS z Blanska na Býčí skálu bude na parkoviště na ul. Dvorská (hospoda "U Štěpánků"). Příjezd z Býčí skály tamtéž. Časy se nemění.