Love stories

Znovu změna! Otevřít muzeum nemůžeme... ale koncert vám zahrajeme online! Nalaďte se na náš youtube kanál a tam se v pátek 4. prosince můžete zaposlouchat.

Muzejní Youtube kanál

V prosinci, v pátek 4., se představí ženské hudební uskupení ISHA trio s koncertem Love stories. Těšit se můžete na skladby z per českých hudebních velikánů a také na blanenskou rodačku, sopranistku Lucii Rozsnyó.
ISHA trio bylo založeno v roce 2007 na půdě JAMU v Brně a brzy se zařadilo mezi špičkové soubory u nás i v zahraničí. Soubor vystupuje v obsazení Lucie Rozsnyó - soprán, Kristina Vaculová - flétna, Sára Medková - klavír. Repertoár ansámblu zahrnuje skladby od baroka až po hudbu soudobou, na kterou se soubor specializuje.
Trio koncertuje na prestižních pódiích v Evropě, Číně a USA. Vystoupilo na mezinárodních hudebních festivalech Audio Art Krakow, Charterhouse International Music Festival, Moravský podzim, Expozice nové hudby, Janáček Brno, Smetanovské dny, Music Olomouc, Setkávání nové hudby plus, Přítomnost Praha, Dny soudobé hudby, Schrattenbach Olomouc, Forfest, aj.
Více zde: www.ishatrio.cz
Vstupenky na koncert budou v předprodeji na pokladně muzea.

Zpět na výpis