Muzejní noc s blanenskými osobnostmi

Muzejní noc bude a ne tak ledajaká, ale interplanetární. Valí se k nám totiž miniterralóna z Hvězdárny a planetária Brno a před prohlídkami nás čeká muzikál Planeta snů v podání Soukromé základní umělecké školy Blansko.

Tradiční večerní prohlídky zámku, tentokrát s blanenskými osobnostmi. Potkáte se zde s Jindřichem Wankelem a jeho rodinou, Hugo Františkem Salmem a jeho chotí, Erichem Roučkou nebo Josefem Mánesem.
V rolích slavných blanenšťáků se 3. září 2021 představí ochotníci z Rájce a učitelé a žáci Soukromé základní umělecké školy Blansko, kteří muzejní noc uvedou představením na nádvoří - Planeta snů. Muzikál od 17:00, prohlídky s blanenskými osobnostmi 18:00 – 22:00. Prohlídky jsou po skupinkách, vstupné je zdarma, ale je třeba si rezervovat místo.