Muzeum Blanenska - Sborník 2019

V dubnu bude k dispozici další z dlouhé řady sborníků blanenského muzea. V tomto ročníku opět na čtenáře čeká množství článků a studií s regionální tématikou, přírodovědného i společenskovědného zaměření.

Můžete se těšit na články o speleologii, o historii šlechtických rodů, o významných regionálních osobnostech nebo třeba na vzpomínky blanenského rodáka.
Sborník se bude prodávat na pokladně muzea v týdnu po Velikonocích 15. až 17. dubna od 10 do 15 hodin, případně si ho můžete nechat doručit poštou. Už nyní si ho můžete objednat také mailem na adrese info@muzeum-blanenska.cz nebo telefonicky na 725 952 592 a zaplatit ho předem, pak si ho u nás jen vyzvednout. Cena Sborníku bude 170 Kč (plus poštovné, pokud si ho objednáte poštou).

A jako ochutnávku si můžete jeden z článků přečíst hned teď :)