Týden s litinou

V rámci akce #pomahameblansku si pro vás naše muzeum připravilo soutěž. To, že po Blansku můžete najít různé litinové sochy, není žádné tajemství… člověk kolem nich chodí každý den a možná je už ani nevnímá.

Muzeum jsme na nějaký čas museli zavřít... ale to neznamená, že jsme složili ruce do klína.
V následujícím týdnu budeme na našem Facebooku zveřejňovat staré fotky litinových soch, které znáte z města. Komu se podaří do konce týdne všech pět najít a vyfotit se u nich, dostane od nás jednu z malých sošek Venuše, které jsme si v muzeu vytiskli na 3D tiskárně.
Komu to nestačí, může si do mobilu stáhnout aplikaci Skryté příběhy a vyrazit za tajemstvím starohraběte Salma. Dobrodružství Litinový sen na vás čeká.
#tydenslitinou