Vánoční koncert

Co se dá dělat, zahrajeme vám alespoň online. Čtyři vánoční hudební vystoupení si můžete užít prostřednictvím našeho youtube kanálu. Přidejte si ho do odběrů, ať vám nic neunikne.

První vánoční píseň, která zazní v éteru namísto tradičního Vánočního koncertu. Potěšte vaše uši sérií klasických vánočních melodií v podání Viléma Cupáka, Hanky Kuželové za klavírních tónů v podání Zbyňka Petržely.


Další vánoční píseň, tentokrát uslyšíte Ave Maria v podání Hany Kuželové. Na klavír ji doprovodila Jelena Cupáková. Hudební potěšení pro krásný adventní čas.

Třetí adventní potěšení pro vánoční atmosféru. Zpívají Vilém Cupák a Hana Kuželová, na klavír je doprovází Zbyněk Petržela. Hudba pro klidný předvánoční čas z hudebního salonu blanenského zámku.

V tomto hudebním videu uslyšíte slavnou vánoční píseň Adeste fideles v podání Viléma Cupáka s klavírním doprovodem Zbyňka Petržely. Nejstarší záznam koledy byl nalezen v pozůstalosti portugalského krále Jana IV. a je datován do roku 1640, proto je portugalský král – sám uznávaný hudební skladatel – jedním z nejčastěji uváděných autorů. Zpívá se tedy téměř 400 let, zazpívejte si ji s námi...

Poslední ze série malých adventních koncertů z Hudebního salonu blanenského zámku. Uslyšíte Adama Michnu z Otradovic v podání Viléma Cupáka a Hany Kuželové v doprovodu klavíru Jeleny Cupákové. Veselé Vánoce!

Zpět na výpis