BLANSKO OPERA STARS FESTIVAL

V srdci malebného města Blansko, na pozadí historického Zámku Blansko, se s radostí chystáme otevřít brány našeho prvního ročníku Blansko Opera Stars Festivalu. Od 24.08.2024 do 31.08.2024  přivítejte s námi operní a muzikálové hvězdy a objevte kouzlo opery a muzikálu uprostřed jedinečné atmosféry plné umění, kultury a historie.

Blansko Opera Stars Festival je výsledkem snahy přinést vysokou kulturu a uměleckou excelenci do města Blanska a sdílet ji s milovníky opery z celé České republiky i zahraničí. Naším cílem je oslavit operní umění ve všech jeho podobách a poskytnout platformu pro nadané umělce, aby mohli předvést svůj talent.

Připravili jsme pro Vás bohatý program, který zahrnuje vystoupení renomovaných operních pěvců a talentovaných nováčků. Každé představení bylo pečlivě vybráno, aby zajistilo, že festival bude zážitkem plným vášně, emocí a nezapomenutelných momentů.

Zapojte se do různých doprovodných akcí, jako jsou prohlídky, které vám umožní nahlédnout do zákulisí operního a muzikálového světa. Ať už jste vášnivým fanouškem opery nebo jste na prahu objevování tohoto bohatého žánru, Blansko Opera Stars Festival nabízí něco pro každého.

Těšíme se na setkání s Vámi u nás v Blansku, kde společně prožijeme kouzlo opery a tvořivosti. Nezapomeňte si zajistit svá místa včas, protože kapacita je omezena a zájem velký.

S láskou k umění a s očekáváním na nezapomenutelné chvíle, Váš tým Blansko Opera Stars Festival.

Bližší info na: https://www.blanskooperastarsfestival.com/program/

Koupit vstupenky: https://www.colosseumticket.cz/cs