Výstava SEVA - Svět kostiček - PRODLOUŽENO DO 17. ÚNORA 2024

Návštěvníci zámeckého muzea v Blansku se mohou již od 19. října 2023 do 27. ledna 2024 těšit na světově unikátní výstavu tradiční retro stavebnice "SEVA - český fenomén" od projektu putovních výstav Svět kostiček®. Nabídne unikátní expozici ateliérové vlastní tvorby autora a patrona projektu putovních výstav Svět kostiček® Petra Šimra v reálném měřítku i XXL.
Z české stavebnice SEVA představí autor výstavy, designer modelů do komerčních stavebnic a rekordman ultimátní vlastní tvorbu, do které se řadí např. zvířata z pilotního projektu Noemova archa XXL, deskové hry, hlavolamy, modely vozidel kolových i pásových. Nebude chybět také diorama "Žně" a větrný mlýn - modely zapůjčené výrobcem Seva spojuje.
Součástí expozice bude i dětská herna s dílky české stavebnice Seva a Mozaic Maxi.